Sampaş Haberleri

Sampaş hakkında bilmek istediğiniz her detaya istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

WeGO 2014‘te Uluslararası En Güvenilir Proje Ödülü

Güney Kore Seul Belediye Başkanı Won Soon Park'ın başkanlığını yürüttüğü Dünya e-Devletler Organizasyonu’nda (WeGo e-Goverments Organization 2014) tarafından en iyi hizmet, verimlilik, gelişen şehirler, kent yönetimi ve dijital paylaşım kategorilerinde düzenlenen “Akıllı Şehirler” yarışmasında, SAMPAŞ işbirliği ile Beyoğlu Belediyesi tarafından hazırlanan Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı projesi “En Güvenilir Proje” ödülüne layık görüldü.


Türkiye'den, Beyoğlu Belediyesi’nin de ödül aldığı yarışmada, diğer kategorilerde ise Barselona, Taipei, Bangalore, Helsinki, Hong Kong, Seul, Singapur gibi önemli Dünya kentleri projeleri ile ödüle layık görüldü.

Değerlendirme, Çin’in Chengdu kentinde düzenlenen Dünya E-Devletler Organizasyonu tarafından yapıldı. Toplantıya 34 farklı ülkeden 67 şehrin başkan veya temsilcileri katıldı. Beyoğlu Belediyesi’nin “Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı” projesi uluslararası düzeyde “En Güvenilir” proje ödülüne layık görüldü. Ödül Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a takdim edildi.

2012 yılında ilk defa İspanya Barselona ‘da düzenlenen We-GO Genel Kurulu ve Ödül Töreni’nin ikincisi, 3-6 Kasım 2014 tarihleri arasında, Çin’in Chengdu şehrinde yapıldı. SAMPAŞ işbirliği ile hazırlanan “Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı Projesi” ile yerel yönetim hizmetleri kategorisinde en güvenilir proje ödülüne layık görülen Beyoğlu Belediyesi, uluslararası anlamda en önemli ödülün sahibi oldu.

 

Ekleme Tarihi: 12.11.2014 14:22:34

Benzer Sampaş Haberleri

Şirketimizle alakalı yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberler