Sampaş Haberleri

Sampaş hakkında bilmek istediğiniz her detaya istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Projelerimiz ile MIPIM 2017'deyiz.

SAMPAŞ, 14-17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleştirilecek dünyanın en büyük gayrimenkul yatırımcılarının, markalaşmış ve markalaşmaya kararlı yatırım şehirlerinin buluşma noktası olan 2017 MIPIM'e katılıyor.


Geçen sene 89 ülkeden 21.400 katılımcıyı yaklaşık 20.000 m2’lik alanda bir araya getiren fuarda Türkiye toplamda 1.700 m2 üzerinde kurulan stantlarda temsil edildi. MIPIM 2017’de Antalya, Balıkesir, Hatay, Kocaeli, Konya ve Beyoğlu’nun yanı sıra İstanbul Ticaret Odası öncülüğünde İstanbul’un turizm, lojistik, sanayi ve kentsel dönüşüme yönelik mega projeleri uluslararası yatırımcılar ile buluşacak. Ziyaretçiler, Antalya Büyükşehir Belediyesi standında 1.4 milyon m2’lik alanda altyapı ve inşaat çalışmaları devam etmek olan Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Akıllı Kent Kepez Santral’i yakından görme fırsatı bulacaklar.

MIPIM 2017’da hazırladıkları stantlarda konuklarını ağırlayan 8 büyük kentimizin sergileyeceği projelerden bazıları ise şöyle;

Antalya: Kepezaltı Santral Kentsel Dönüşüm Projesi, Kurvaziyer Limanı, Kaleiçi Yat Limanı, Boğaçayı ve Konyaaltı Sahili, spor ve yayla turizmine yönelik dev projelerin yanı sıra dünya film endüstrisinde yer almak için geliştirdiği projelerle fuara katılıyor.

İstanbul: 300 metrekareden 685 metrekareye yükselttiği İstanbul Çadırı’nda İstanbul maketinin yanı sıra özel ve kamu sektörü tarafından geliştirilen pek çok projeye yer alacak.

Balıkesir: Bandırma Organize Sanayi Bölgesi, Ayvalık Kurvaziyer Limanı, Sarımsaklı Kıyı Plajı Düzenlemesi, Port Gömeç, Tuzla Önü Projesi ve Ayvalık Köprüsü başta olmak üzere pek çok proje sergilenecek.

Kocaeli: 540 yatlık bağlama kapasitesine sahip bir marinayı da içeren dev yaşam merkezinin de içinde yer aldığı pek çok gayrimenkul ve turizm projesiyle fuara katılacak.

Konya: Mevlana Kültür Vadisi, Metro Konya, Meram Teleferik, Karapınar Güneş İhtisas Endüstrisi, Hüyük Rüzgar Enerjisi Üretim Tesisi, Sebze ve Meyve Hali, Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgesi ile rekreasyon, yaşam merkezi ve dönüşüm projeleriyle MIPIM'de yer alacak.

Gayrimenkul değer zincirlerinden tüm aktörlerin bir araya geldiği dünya çapındaki tek etkinlik olan fuara 4.800 yatırımcı, 3.600 CEO ve yönetim kurulu başkanı, 3.500 geliştirici, 2.400 yerel ve kamu yönetimi ve şehir, 1500 mimar ve planlayıcı ve 2.450 stant ile katılım olacak. Temsil edilen ülke sayısının 89 olduğu fuarda 250’yi aşkın oturum düzenlenecek. 14 Mart tarihidne Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan MIPIM 2017 fuarı 17 Mart’ta son bulacak.

Ekleme Tarihi: 06.03.2017 13:23:51

Benzer Sampaş Haberleri

Şirketimizle alakalı yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberler