Sampaş Haberleri

Sampaş hakkında bilmek istediğiniz her detaya istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

MatchUP 3. proje toplantısı Dresden, Almanya'da başladı.

Projenin ilk 12 ayında Türkiye ayağında yapılan çalışmaları İş Geliştirme Direktörümüz Serdar Yümlü sundu.


 4-5 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek toplantıda, projenin ilk yılında gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirilecek. Partnerler sorumlu okudukları iş paketleriyle ilgili gelişmeleri anlatacak.

Bu kapsamda, projenin ilk 12 ayında Türkiye ayağında yapılan çalışmaları İş Geliştirme Direktörümüz, Serdar Yümlü sundu ve Kepez-Santral bölgesi kentsel dönüşüm projesindeki son gelişmeleri aktardı.

Avrupa Birliği Ufuk 2020 araştırma ve inovasyon programı kapsamında 774477 nolu sözleşme ile desteklenen MatchUP Projesinin Amacı; Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında oluşturulacak konut ve kamu binaları için yenilenebilir enerji ve depolama çözümleri, akıllı ev, akıllı bina ve kontrol bileşenleri, akıllı sayaçlar, akıllı aydınlatma, Antalya genelinde yürütülmekte olan yenilenebilir enerji ve enerji üretim faaliyetlerinin tek bir platformdan yönetilmesi, sürdürülebilir ulaşım çözümleri kapsamında elektrikli otobüs, araç ve bisikletler ile şarj istasyonları, filo ve şarj istasyonlarının merkezi yönetimi ve çok sayıda inovatif uygulaması hayata geçirilecektir.

Toplantıdan Fotoğraflar

Ekleme Tarihi: 04.12.2018 16:27:03

Benzer Sampaş Haberleri

Şirketimizle alakalı yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberler